Угода на обробку персональних даних

Угода на обробку персональних даних 


Користувач і адміністрація сайту повинні прийняти і  дати згоду  на наступні положення: 

Особиста інформація є будь-якою інформацією про користувача (ім'я, ім'я по батькові, рік, місяць, дата і місце народження, адреси та інші відомості), яку користувач вказує на свій розсуд.

Обробка особистих даних користувачів (тема особистих даних) посилається на дії (операцій) адміністрації сайту з особистої інформації, включаючи збір, компіляцію, накопичення, зберігання, оновлення (оновлення, зміни), використання, передачу іншим особам, знищення особистої інформації.

Надіслані відомості про користувача, в електронній формі, що містять: прізвище, ім'я, по батькові. дата народження; поштова адреса; інформація про освіту та роботу; номери телефонів і факсу; адреси електронної пошти, це безумовна згоди на обробку його особисті дані, а також підтвердження, що зміст прав суб'єкта персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", користувачу відомо і зрозуміло.

Користувач надає право  адміністрації сайту  на виконання таких дій (операцій) з особистими відомостями: збір даних та накопичення; зберігання невизначений час, оновлення (оновлення, зміни); використання; знищення.

Адміністрація сайту зобов'язується не розповсюджувати будь-яку особисту інформацію приватних осіб та організацій без їхньої згоди.

11 июня 2012 Рейтинг: Просмотров: 2060 Автор: