Розробка сайтів: якість верстки та дизайну (Огляд)

Будь-який сайт - це обличчя фірми. Створення сайтів з застарілою інформацію на сайті - це ознака поганої організації роботи фірми, власника сайту.

Дуже часто доводиться стикатися з сайтами, де розміщений прейскурант дворічної давнини, а в колонці новин сама «свіжа» новина про діяльність фірми застаріла на півроку. Мимоволі задумаєшся: а вони взагалі працювали останні півроку або вже збанкрутували?

У зв'язку з цим Тернопіль розробка сайтів необхідно передбачити можливість подальшого оновлення інформації. Причому це стосується не тільки колонки новин, як це дуже часто робиться. Необхідно передбачити можливість міняти будь-яку сторінку сайту і створювати нові сторінки при появі нових напрямків діяльності фірми.

На жаль, багато компаній розробляють «дешеві» сайти на безкоштовних системах управління контентом. У результаті вони стикаються з великими складнощами, так як безкоштовні системи не мають ніякої технічної підтримки і можуть бути легко зламані, а також можна встановити на сайт модулі з вірусами.

Більшість серйозних веб-студій розробляє сайти на комерційних системах управління. Наше інтернет-агентство в якості такої системи використовує продукт "1С-Бітрікс: Управління сайтом". За допомогою даної системи адміністратор сайту може легко змінити текст будь-якої сторінки, не маючи спеціальних навичок роботи програміста або HTML-верстальника. Детальніше про цю систему можна прочитати в розділі про продукт "1С-Бітрікс: Управління сайтом".

Створення дизайну сайту

Одна з найбільш «дорогих» складових будь-якого сайту - це дизайн.

Поняття дизайну включає:

  • привабливий для відвідувачів зовнішній вигляд
  • зручну для відвідувачів сайту систему організації матеріалу

Розробка дизайну - це творча робота, для якої необхідний дизайнер-художник. Як правило, розробка гарного дизайну займає не менше 2 тижнів. На жаль, важливість дизайну дуже часто недооцінюють. У результаті з'являється безліч незручних сайтів c поганим зовнішнім виглядом. Такий сайт - це своєрідна «антиреклама» для замовника.

Розробка індивідуального дизайну

Індивідуальний дизайн - це ідеальне відповідність сайту Вашим завданням. Якщо Ви плануєте використовувати сайт як додаткове джерело залучення клієнтів - найкраще робити індивідуальний дизайн, який буде проектуватися виходячи з поставлених Вами завдань.

Вибір готового дизайну по каталогу шаблонів

Готовий дизайн за каталогом шаблонів зручний у тих випадках, коли Ви обмежені в часі і в бюджеті, і коли Вам хочеться бачити дизайн сайту на момент підписання договору.

Якість верстки та програмування сайту

Один з найважливіших етапів в розробці веб-сайтів - це етап тестування і налагодження.

У світі існують мільярди комп'ютерів, підключених до інтернету. На всіх цих комп'ютерах встановлені різні операційні системи і різні програми. Зокрема, для перегляду веб-сайтів користувачі можуть використовувати різні типи програм (такі програми називаються браузерами).

Ось лише кілька найбільш популярних в даний час браузерів:

  • Google Chrome
  • Internet Explorer
  • Opera
  • Mozilla Firefox

Всі ці програми працюють неоднаково. Один і той же веб-сайт може працювати у користувачів, що використовують браузер Internet Explorer, але не буде працювати у всіх інших. Більше того, один і той же сайт може по-різному виглядати у користувачів з різним дозволом екрану або навіть з різними версіями одного і того ж браузера. Розробка сайтів тернопіль має бути оптимізована під дані браузери Інтернету. Це якість верстки веб-сторінки.

Цілком очевидно, що така ситуація неприйнятна. Професійно розроблений сайт повинен працювати правильно на будь-яких типах браузерів і при будь-якому дозволі монітора.

Саме тому наше агентство проводить тестування всіх наших сайтів для більшості популярних браузерів і для різних дозволів екрану.

Крім того, при розробці нового сайту ми надаємо безкоштовну гарантію протягом 3 місяців.

Петро Васильчук - огляд інтернет середовища, 2014.

17 марта 2015 Рейтинг: Просмотров: 1961 Автор:
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Новые статьи
Удобно ли использовать планшет в качестве телефона
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 103715 Комментарии: 0
&ndash,

Что купить: планшет или телефон? Выбор сделать достаточно сложно. Функциональность первого значительно выше, но без средства связи оставаться тоже не хочется. В подобной ситуации грамотным решением становится приобретение планшета, поддерживающего опцию приема и совершения звонков.

Читать дальше >
Как правильно подобрать доменное имя для сайта
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 99510 Комментарии: 0

Все знают известное выражение, что начинается со слов «Как корабль назовешь...». В современном мире это выражение приобретает другие обороты и касается уже не кораблей. Выбирая доменное имя очень важно правильно его подобрать. Ведь хорошо подобранное имя это залог вашей узнаваемости, вашего понимания другими клиентами, а так же увеличит ваши шансы в поисковой выдаче.

Читать дальше >
Для чего нужен колл трекинг?
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 25989 Комментарии: 0

Ни для кого не секрет, что различные каналы рекламы имеют различную эффективность, конечно существуют инструменты измерения этой эффективности такие как Google Analytics, Яндекс.Метрика и другие. Однако как быть если пользователь перешел по рекламе, просмотрел товар, и позвонил чтобы заказать, соответственно закрыл сайт. В предыдущих инструментах этот клиент отметиться как не завершивший конверсию (покупку) или как отказ. Но ведь это не так. И как отследить каналы рекламы по привлечению таких клиентов? Чтобы действительно верно оценить эффективность каналов рекламы услуга коллтрекинга может быть действенным способом.

Читать дальше >
Как раскрутить интернет магазин
31 октября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 5438 Комментарии: 0

Электронная коммерция постоянно набирает обороты. Ежедневно появляются сотни новых интернет магазинов, растет конкуренция во всех сферах интернет рекламы, растет цена за покупателя.

Как раскрутить интернет магазин

Данная статья про то, как раскрутить интернет магазин. В статье мы рассмотрим только самые эффективные источники привлечения посетителей в интернет магазин, наглядно и детально рассмотрим методы, способы и важные нюансы.

Читать дальше >