Чи потрібна інтеграція з 1С інтернет магазину

Створити інтернет магазин - можливість швидко почати бізнес з нуля, а також шанс збільшити обсяги продажів офлайн-магазину.

Дуже багато моїх клієнти при створенні інтернет-магазину відразу піднімали питання інтеграції цього ресурсу з наявним у них програмним продуктом 1С.

Єксперти вважають, що така інтеграція відразу - це зайві витрати коштів і часу, в результаті чого відкриття інтернет-магазину відкладається на досить довгий термін, робота з інтеграції вимагає залучення додаткових фахівців, у тому числі, програмістів 1С.

В результаті дуже часто виявляється, що рішення, які були реалізовані частково або навіть повністю не відповідають потребам інтернет-торгівлі конкретного бізнесу або вимагають значного доопрацювання.

На першому етапі роботи інтернет-магазину інтеграція з 1С може взагалі не знадобитися.

Особливо якщо мова йде про завантаженні замовлень з сайту, яка досить складно реалізується, але дуже багато власників інтернет-магазинів, тим не менш, прагнуть її отримати.

Як працює інтеграція з 1С

Яким чином працює інтеграція з 1С?

• Це вивантаження на сайт інформації про товари, про клієнтів, якщо вони є.
• Завантаження інформації з сайту, зазвичай це інформація про замовлення.

Багато хто прагне отримати цей обмін даними відразу, на етапі створення інтернет магазину. Але при цьому, щоб будь-яка інтеграція почала працювати без збоїв, потрібно вирішити дуже багато проблем, у тому числі, проблем у тій системі, в якій ви працюєте, це може бути 1С або будь-яка інша система. Так, в 1С треба буде доопрацювати картку товару, вирішити питання з правами доступу і т.д. і т.п. І на першому етапі це далеко не завжди має сенс робити.

Так, якщо у вас в асортименті 100-200 товарів, викласти їх можна вручну, таким чином, насправді, питання первинного наповнення інтернет-магазину вирішують дуже часто.

З іншого боку, якось необхідно забирати замовлення з сайту. На першому етапі роботи магазину замовлень, насправді, завжди дуже мало, буквально, одиниці. І забирати їх можна також вручну. Потім уже, коли ви якийсь час попрацюєте, ви зрозумієте, в якому вигляді вам найзручніше забирати замовлення, і яка саме інтеграція вам насправді потрібна.

Таким чином, можливість інтеграції з 1С - це далеко не найважливіша річ, це питання можна буде вирішити пізніше.

27 июля 2015 Рейтинг: Просмотров: 1918 Автор:
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Новые статьи
Удобно ли использовать планшет в качестве телефона
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 103684 Комментарии: 0
&ndash,

Что купить: планшет или телефон? Выбор сделать достаточно сложно. Функциональность первого значительно выше, но без средства связи оставаться тоже не хочется. В подобной ситуации грамотным решением становится приобретение планшета, поддерживающего опцию приема и совершения звонков.

Читать дальше >
Как правильно подобрать доменное имя для сайта
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 99422 Комментарии: 0

Все знают известное выражение, что начинается со слов «Как корабль назовешь...». В современном мире это выражение приобретает другие обороты и касается уже не кораблей. Выбирая доменное имя очень важно правильно его подобрать. Ведь хорошо подобранное имя это залог вашей узнаваемости, вашего понимания другими клиентами, а так же увеличит ваши шансы в поисковой выдаче.

Читать дальше >
Для чего нужен колл трекинг?
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 25907 Комментарии: 0

Ни для кого не секрет, что различные каналы рекламы имеют различную эффективность, конечно существуют инструменты измерения этой эффективности такие как Google Analytics, Яндекс.Метрика и другие. Однако как быть если пользователь перешел по рекламе, просмотрел товар, и позвонил чтобы заказать, соответственно закрыл сайт. В предыдущих инструментах этот клиент отметиться как не завершивший конверсию (покупку) или как отказ. Но ведь это не так. И как отследить каналы рекламы по привлечению таких клиентов? Чтобы действительно верно оценить эффективность каналов рекламы услуга коллтрекинга может быть действенным способом.

Читать дальше >
Как раскрутить интернет магазин
31 октября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 5433 Комментарии: 0

Электронная коммерция постоянно набирает обороты. Ежедневно появляются сотни новых интернет магазинов, растет конкуренция во всех сферах интернет рекламы, растет цена за покупателя.

Как раскрутить интернет магазин

Данная статья про то, как раскрутить интернет магазин. В статье мы рассмотрим только самые эффективные источники привлечения посетителей в интернет магазин, наглядно и детально рассмотрим методы, способы и важные нюансы.

Читать дальше >