7 рис видатного копірайтера

риси видатного копірайтера, копірайтер, видатний копірайтер

Хто такий копирайтер взагалі і ким він є?

Копірайтер є хорошим комунікатором, який може так розташувати слова, щоб створити уявні образи, яскраві проекти і виразити переваги продукту, заманивши читача до ухвалення рішення або переконання його до заздалегідь певної точки зору.

Копірайтер - це абсолютно інша порода, що відрізняється від більшості творців, тому що використання слів, що продають - це виняткове заняття.

Це заняття не просто для того, щоб додати статтю в журнал статей. Написання починається з тією ж метою, як інші записи: щоб отримати і утримувати увагу людей, але головна відмінність полягає в кінцевій меті копірайтера...

Копірайтінг не створений для того, щоб розважати, повідомляти новини або розповідати історії. Хороший копірайтер може зробити будь-яку з цих або всі ці речі, але його мета завжди продавати і переконувати. І якщо продажів не відбувається, якщо переконання не подіяли і всі заходи, що застосовані, не дали результату, це означає, що копірайтинг не зробив свою роботу.

Після спостереження за копірайтингом і копірайтерами можна виявити загальні риси, які властиві кращим копірайтерам в бізнесі. Це ті риси, які визначають видатного копірайтера.

Сьогодні копірайтери є...

Творчими: вони можуть вивчити майже будь-який предмет з різних точок зору.

Розторопними: видатні копірайтери можуть зацікавити самих себе і зрозуміти нові незнайомі предмети швидко. Вони повні ненаситним жаданням знань в усіх галузях, у них непереборна цікавість про те, як все це працює. Вони хочуть і прагнуть до того, щоб кожен предмет досліджувався самим ретельним чином. Так, копірайтер, який далекий від виховних процесів, так напише статтю про дітей і батьків, що може скластися враження, ніби він сам і є багатодітним батьком вже багато років, хоча насправді таким може і не бути.

Хороші комунікатори: вони можуть визначити в словах і фотографіях основні переваги конкретного продукту або послуги і мають можливість виразити їх ясно і лаконічно. Це уміння приходить з твердої зацікавленості до мови і зображень, які запропоновані для формулювань.

Співчутливими: Вони співпереживають людям, проблемам, потребам і можуть швидко визнати обидві сторони суперечки. Вони мають чудову чарівність в очах людей, що ними і рухає.

Хорошими читачами: копірайтери люблять читати наукові і психологічні статті. Вони не тільки постійно вивчають документи, написані іншими, але і читають книги з усіх предметів, а також активно шукають роботу в самих різних стилях. Багато начитані копірайтери навіть займаються вивченням поезії.

Модними: вони люблять залишатися в курсі подій у всьому світі в цілому. Вони весь час тримають очі відкритими і ведуть активний пошук нових тенденцій і нових цікавих областей, які вони можуть досліджувати і пізнавати.

Дисциплінованими: Вони здатні робити декілька завдань одночасно. Вони орієнтовані на деталі і завжди дотримуються термінів виконання поставлених завдань.

Не турбуйтеся, якщо написаний вище список не описує вас повністю. Немає сумнівів, що ви володієте, принаймні, одним або двома якостями з вказаних вище. Найголовніше, ці здібності і навички розвивати і відточувати з часом. Отже тепер, коли ви знаєте що це таке, прагніть до них постійно!

15 сентября 2014 Рейтинг: Просмотров: 1600 Автор:
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Новые статьи
Удобно ли использовать планшет в качестве телефона
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 103737 Комментарии: 0
&ndash,

Что купить: планшет или телефон? Выбор сделать достаточно сложно. Функциональность первого значительно выше, но без средства связи оставаться тоже не хочется. В подобной ситуации грамотным решением становится приобретение планшета, поддерживающего опцию приема и совершения звонков.

Читать дальше >
Как правильно подобрать доменное имя для сайта
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 99571 Комментарии: 0

Все знают известное выражение, что начинается со слов «Как корабль назовешь...». В современном мире это выражение приобретает другие обороты и касается уже не кораблей. Выбирая доменное имя очень важно правильно его подобрать. Ведь хорошо подобранное имя это залог вашей узнаваемости, вашего понимания другими клиентами, а так же увеличит ваши шансы в поисковой выдаче.

Читать дальше >
Для чего нужен колл трекинг?
10 ноября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 26049 Комментарии: 0

Ни для кого не секрет, что различные каналы рекламы имеют различную эффективность, конечно существуют инструменты измерения этой эффективности такие как Google Analytics, Яндекс.Метрика и другие. Однако как быть если пользователь перешел по рекламе, просмотрел товар, и позвонил чтобы заказать, соответственно закрыл сайт. В предыдущих инструментах этот клиент отметиться как не завершивший конверсию (покупку) или как отказ. Но ведь это не так. И как отследить каналы рекламы по привлечению таких клиентов? Чтобы действительно верно оценить эффективность каналов рекламы услуга коллтрекинга может быть действенным способом.

Читать дальше >
Как раскрутить интернет магазин
31 октября 2016   Автор: Admin   Просмотров: 5439 Комментарии: 0

Электронная коммерция постоянно набирает обороты. Ежедневно появляются сотни новых интернет магазинов, растет конкуренция во всех сферах интернет рекламы, растет цена за покупателя.

Как раскрутить интернет магазин

Данная статья про то, как раскрутить интернет магазин. В статье мы рассмотрим только самые эффективные источники привлечения посетителей в интернет магазин, наглядно и детально рассмотрим методы, способы и важные нюансы.

Читать дальше >